לתיאום והזמנה התקשרו עוד היום: 08-6588005

או מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם!

CounterTack Sentinal מעניקה לצוותי אבטחה בארגונים גדולים יכולת חסרת תקדים לאתר איומים מתקדמים, ונותנת לארגונים אבטחה ברמה מודיעינית, מה שמסייע לנטרול התקפות שפוגעות בעמדות עבודה ובשרתים בזמן אמת.

CounterTack מציידת ארגונים ביכולות איתור וניתוח, המקצרים את הזמן בין איתור, להדבקה, לתגובה, ומסייעים לצוותי האבטחה לקבל החלטות ביחס לאיומים בעלי הקשר.

CounterTack Sentinal מעניקה נראות "חמקנית" (Stealth) ביחס להתנהגות זדונית, ללא נוכחות משתמש וללא השפעה על פעילות תחנות הקצה והשרתים או על יציבות המערכת.

CounterTack Sentinal מעניקה את המודיעין ההתנהגותי וההקשרים הנדרשים על מנת לזהות התקפות שחדרו הגנות קיימות, ולהשמיד איומים אלו לפני שהאחרונים מסכנים מידע רגיש. ניתן ליישם טכנולוגיה זו על מנת לנטר את התנהגותם של תוקפים חיצוניים או לסייע בהקלה על האיום הפנימי.

  • לכידה

    לוכדת כל מרכיב התקפה, מייצרת סיווג בזמן אמת של כל מחזור חיי ההתקפה ומעדכנת את המפעילים שימוש בהתנהגות על מנת ללכוד מרכיבים של התקפות רחבות יותר, והפקת הודעות וסיוג על מנת לאפשר למפעילים לדעת מול אילו איומים הם מתמודדים ולאמוד את השפעתם הכוללת.

  • איזון

    מינוף הכוח של אנליזות Big Data על מנת לאפשר לצוותים לנטר נקודות קצה בהתאמה לגודל וצרכי הארגון לבצע קורלציה בנוגע להשפעה רחבה יותר ולהפעיל איומי נגד לאורך ולרוחב הארגון.

  • מודיעין

    ניתן להעביר מודיעין זמן אמת המופק על ידי CounterTack Sentinal אל פלטפורמות אבטחה נוספות כגון SIEM ופתרונות DLP, על מנת לאפשר למפעילי SOC ולמנתחי האבטחה לתעדף את הטיפול המהיר והמקיף באיומים ולחסל תוצאות חיוביות שגויות בהיקפים רחבים.