ספקים

להורדת קובץ פורטפוליו המוצרים המלא של חברת אובליסק הפצות לחץ כאן!

What'sUp Gold

Dashboard אחיד עבור מעקב מקצה לקצה. ניתוח ופתרון מהיר לבעיות ביצועים באמצעות dashboards מקיפים בהתאמה אישית, המאפשרים לך מעקב אחר: חוויית המשתמש, חיוניות של יישומים, שרת ומכשיר, טופולוגיה וויזואליזציה ברמת layer 2 וניהול קונפיגורציית רשת לאורך תשתיות חוטיות ואלחוטיות.

קרא עוד

FTP

עסקים רבים מעבירים קבצים באופן לא בטוח, קבצים רגישים נשלחים ללא הצפנה והשליטה. פעולות אלה מסכנות ופוגעות ביעילותם של תהליכים עסקיים. יש פתרון בטוח! MOVEit - מערכת לניהול העברת קבצים (MFT), המעבירה קבצים עסקיים באופן מהימן ומאובטח, הופכת תהליכי עבודה מבוססי קבצים לאוטומטיים.

קרא עוד

BeyondTrust

פיתוח פתרונות בקרה בהתאמה אישית מספק מענה חלקי בלבד, וכשמדובר במערכות עתירות מידע - Big Data - העלויות הכרוכות בפתרונות “אד-הוק” שכאלה מהוות נטל כלכלי של ממש. סדרת מוצרי PowerBroker נועדה לשנות את המציאות הזו. סדרת המוצרים החדשנית מבטלת את הצורך ברגולציה ידנית, ומאפשרת למנהלי IT לבטל סיכונים הנובעים..

קרא עוד

Bromium

מדי יום, מתמודדים ארגונים מכל העולם נגד התקפות סייבר שחומקות מטכנולוגיות האבטחה המסורתיות. Bromium משנה את אבטחת נקודות הקצה באמצעות טכנולוגיה עוצמתית שמגנה על העסק שלך מתוכנות זדוניות, במקביל מורידה עלויות ומעצימה את המשתמשים שלך. עם Bromium, תוכנות זדוניות פשוט הופכות ללא רלוונטיות.

קרא עוד

PingIdentity

PingIdentity מציעה את הפתרון האולטימטיבי: פלטפורמה דרכה ניתן להתחבר לכל אפליקציות הענן, תחת זהות אחידה ומאובטחת הנקבעת על ידי מנהל ה- IT. התוצאה: השליטה עוברת חזרה לידי מנהל ה- IT, זאת מבלי לפגוע באוטונומיה של העובדים ותוך השתלבות מלאה עם התשתית הארגונית הקיימת.

קרא עוד

CounterTack

CounterTack Sentinal מעניקה לצוותי אבטחה בארגונים גדולים יכולת חסרת תקדים לאתר איומים מתקדמים, ונותנת לארגונים אבטחה ברמה מודיעינית, מה שמסייע לנטרול התקפות שפוגעות בעמדות עבודה ובשרתים בזמן אמת.

קרא עוד

Barracuda

Barracuda Networks מציעה פתרונות מובילים בתעשיית ה-IT העולמית בעלויות נמוכות וביצועים מנצחים תוך שמירה על רמה של תמיכת לקוחות ושביעות הרצון הראשון במעלה.

קרא עוד

Brainloop

כספת דיגיטלית לאבטחת המידע העסקי. במציאות האינטרנטית, המידע זמין מאי פעם; אך כשם שהזמינות רבה, כך גדל הסיכון שחומר רגיש ייפול לידיים הלא נכונות. בתוך הרשת הארגונית נהלי האבטחה נשמרים אמנם בקפדנות, אבל מה קורה מחוץ לחומת האש? מה נותן את הביטחון שמסמכים מסווגים הנשלחים אל מחוץ לרשת, ייחשפו לעיני הנמע..

קרא עוד

FireHost

תשתית האחסון המאובטחת בענן מבית FireHost נבנתה מן המסד עד הטפחות בגישה לא מתפשרת. תמו ימי החיפושים אחר פלטפורמת אחסון ענן מאובטחת במיוחד ושניתנת לשינויי גודל מקיפים, פלטפורמה המגובה על ידי מהנדסים מומחים. השוו את מערכת FireHost לספקי ענן אחרים ותיווכחו בהבדל. זמינות מיידית באירופה וארה"ב.

קרא עוד