אחסון ענן מנוהל ומאובטח

אחסון ענן ללא פשרות!!

 

אחסון ענן מאובטח, עם מוכנות לציות רגולטורי  -

 

רשתות האקרים מאורגנות ומקצועיות תוקפות אתרים ויישומים בקצב מדאיג ביותר, מה שהופך אחסון אינטרנטי מאובטח לצורך אמיתי עבור כל עסק מקוון.
FireHost עונה על צורך זה באמצעות אחסון שניתן להתאמה אישית מבחינת גודל, מבוסס ניצול בפועל ועם הגנה ברמה ארגונית שגם מציעה מוכנות לתקנות PCI 2.0 של ציות רגולטורי. מבחינה זו, זהו מוצר ראשון וייחודי לשוק אחסון הענן. בעזרת FireHost, כל לקוח מוגן מפני פשיעת סייבר זדונית.

 

 

מערכות מניעת פריצה (IPS), מערכות איתור פריצה (IDS), התגברות על DoS/DDoS, הגנת חומת אש ליישומי אינטרנט או הגנה מסורתית ועוד הרבה יותר, הם סטנדרט בכל תכנית אחסון. החברה מציעה חבילות אחסון עם מוכנות ציות רגולטורי המתאימות לצרכים של עסקים וארגונים המפוקחים בהוראות רגולטוריות כגון HIPAA ו-PCI DSS.

 

 

 

 

 

 

אחסון מנוהל באופן מלא –

באמצעות ארסנל של שירותי אחסון אינטרנטיים מנוהלים כגון גיבוי ו-OS Patching, מהנדסי התמיכה של FireHost מצוידים בכלים, בידע הטכני ובשפה הנדרשת על מנת לסייע ללקוחות עם רמות שונות של הבנה טכנית. מהנדסי תמיכה היושבים בארה"ב זמינים 24/7 לאספקת תמיכה יוצאת דופן.
עסקים בכל הגדלים יכולים לקבל גישה לקונפיגורציה וניהול חומות אש על ידי מומחים, הגנה על יישומים, התגברות על DoS/DDoS, רשתות וירטואליות פרטיות ומאפיינים נוספים רבים שעד כה היו שמורים לארגונים הגדולים ביותר.

 

 

 

 

 

 

 

אחסון ענן עם שקיפות ושליטה - 

אספקת חווית אחסון ענן מאובטחת ואמינה תספק את המטרות של מרבית חברות האחסון. אנו מציעים מודל תמחור פשוט, פשוט להבנה ומבוסס שימוש ואיננו מחייבים  את הלקוח בהתחשבנות קטנונית לאחר המכירה. משימתה של FireHost היא לספק ללקוח יותר שקיפות, אמון ושליטה. החברה הורידה את "מסך העשן" מתחום אחסון הענן, כך שהכוח עובר ללקוחות בזכות ידע המסייע להם לצפות מראש כיצד יישומים מבוססי אינטרנט או נתונים יתפקדו תחת תנאים תפעוליים שונים.

 

 

דרך פורטל הלקוח MyFireHost, כל לקוחות FireHost מקבלים גישה 24/7 למדדי זמן אמת כגון ניצול שימוש באחסון, מצב הגיבוי, וצריכה כוללת של כוח עיבוד, זיכרון ורוחב פס. תצוגת מאפייני האבטחה החדשה מאפשרת ללקוחות לראות ניסיונות פריצה שנחסמו על פי כתובת IP ועד לרמת פירוט של המוצא הגיאוגרפי המדויק של המתקפה.