אודותינו

 

אובליסק הפצות בע"מ מתמחה בהפצה, מכירה והטמעה של מוצרים איכותיים לשוק ה-IT.

החברה פועלת בתחום אבטחת מידע, תקשורת, שליטה ובקרה ומספקת לחברות גדולות ומובילות במשק הישראלי, מוצרים מתקדמים, העונים בשלמות על דרישותיהן הספציפיות.


החברה בבעלות שהם דוד, בעל ניסיון עשיר ומרשים בתחום והיכרות מעמיקה עם יצרנים מובילים בארץ ובעולם. בקיאותו בענף ובצרכיו המשתנים, תורמת לאיכות השירות ולליווי המקצועי שמעניקה אובליסק ללקוחותיה בכל שלב.
מוצרי אובליסק מיוצגים בבלעדיות על ידי החברה בישראל והיא היחידה המוסמכת להדריך על אופן השימוש בהם, תוך הבטחת מתן שירות יעיל ומהיר.


לקוחות אובליסק נהנים ממגוון שירותי החברה:

 

  • ייבוא מוצרי אבטחת מידע ייחודיים  - מוצרים אלה עונים על צרכים ספציפיים ומסוגלים לפתור בעיות בצורה הטובה ביותר בתחום ה-IT. כלל המוצרים שמביאה אובליסק, נחשבים מהטובים בעולם וממוקמים ברבעון הרביעי של גרטנר ומהשלישייה הראשונה של חברות המחקר NSS ופורסטר, הנחשבות ביותר בעולם.
  • הדרכה, ליווי ותמיכה מקיפים – כל הטמעה של מוצר חדש, זוכה לליווי צמוד מתחילתה ועד לסיומה המוצלח. ההיכרות הקרובה עם המוצרים והיצרנים בחו"ל, מאפשרת לאובליסק להעניק את התמיכה הדרושה לאורך כל התהליך, וחוסכת את הטרחה הכרוכה בהתקשרות עם היצרן בחו"ל. ככלל, החברה מסייעת ותומכת הן בצד הלוגיסטי הכולל השגת רשיונות והן בצד הטכני הכולל: התקנות, הטמעות והדרכות שוטפות
  • פתרונות אפקטיביים – כל המוצרים שמתאימה אובליסק, ניתנים רק לאחר ניתוח השוק והבנת צרכי הארגון המיוחדים. בסיום שלב המחקר, מספקת אובליסק ללקוח את הפתרון היעיל ביותר לצרכיו הטכנולגיים המורכבים.

 

אובליסק רואה עצמה כחלק בלתי נפרד ממערך השיווק הכולל של המוצר ולכן ממשיכה ללוות את הלקוח, לעדכן ולתת מענה לשאלות בכל עת, מתוך מטרה להבטיח את שביעות רצונו מהמוצר לאורך זמן.
 

מוצרי החברה משרתים בהצלחה לקוחות רבים, הבולטים מביניהם: משרד הבריאות, חברת חשמל, נטפים, מקורות, רפא"ל, סלקום, אורנג', משרד ראש הממשלה, בזק בינלאומי, סידס, בנק ישראל, בנק לאומי, חברת ביטוח מגדל, טבע ועוד.